• 1700222 Zestaw do dystrybucji oleju pompa 3:1 ASTA

Symbol: 1700222

Zestaw do dystrybucji oleju ASTA 3:1 to mobilne rozwiązanie przystosowane do zasobników o pojemności 30-220 kg. Idealny do rozprowadzania oleju o średniej i dużej lepkości, zestaw zawiera pompę, wózek, miernik oraz przewód olejowy, zapewniając efektywność i wygodę użytkowania.

1860.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę

Rata 0% już od: / mc

Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Przesyłka kurierska - pobranie 0
DPD Odbiór w punkcie PickUp (Pobranie) 0
Odbiór osobisty w sklepie MB Mega w Białej Podlaskiej 0
Przesyłka kurierska 0
DPD Odbiór w punkcie PickUp 0
GLS Odbiór w punkcie 0
Transport dla klientów hurtowych 20
Dostępność Mała ilość
Waga 0.5 kg

Zamówienie tel: +48 789134073

Zostaw telefon

Zestaw do dystrybucji oleju ASTA 3:1

Zestaw do dystrybucji oleju ASTA 3:1 to kompleksowe rozwiązanie przeznaczone do efektywnego rozprowadzania oleju o średniej i dużej lepkości. Przystosowany do mobilnych i stałych instalacji, ten zestaw jest idealny do zastosowań w warsztatach, serwisach oraz w przemyśle.

Specyfikacja techniczna:

  • 📏 Pojemność zasobnika: 50-60 L
  • 🔧 Pompa: 3:1 (model 1701032)
  • 📊 Cyfrowy zawór regulacyjny: (model 1781501)
  • 🔗 Przewód połączeniowy: 1/2" o długości 4 m (model 1763413)
  • 🚜 Wózek: (model 1708001)
  • ⚖️ Masa: 20 kg
  • 📦 Wymiary opakowania: 0,103 m³ (1 karton)

Zalety i zastosowanie:

Zestaw do dystrybucji oleju ASTA 3:1 jest niezastąpionym narzędziem w każdym warsztacie i serwisie. Dzięki swojej mobilności, można go łatwo przenosić pomiędzy stanowiskami pracy, co zwiększa efektywność operacji. Przeznaczony do zasobników o pojemności od 30 do 220 kg, umożliwia rozprowadzanie oleju na średnie odległości, co czyni go wszechstronnym narzędziem do wielu zastosowań.

Porady dotyczące użytkowania:

🔧 Bezpieczeństwo: Przed rozpoczęciem pracy upewnij się, że wszystkie elementy zestawu są prawidłowo podłączone i zabezpieczone. Regularnie sprawdzaj stan przewodów i złączek, aby uniknąć wycieków i uszkodzeń.

💡 Konserwacja: Po każdym użyciu oczyść zestaw, aby zapobiec zanieczyszczeniom i przedłużyć jego żywotność. Regularnie kontroluj poziom oleju i stan filtrów, aby zapewnić optymalną wydajność pracy.

🛠️ Przechowywanie: Przechowuj zestaw w suchym i bezpiecznym miejscu, aby zapobiec korozji i uszkodzeniom mechanicznym. Upewnij się, że wózek jest prawidłowo zabezpieczony przed przypadkowym przewróceniem.

Komponenty zestawu:

  • 🛢️ Pompa: Wysokowydajna pompa 3:1, zapewniająca efektywne pompowanie oleju.
  • 🚜 Wózek: Mobilny wózek umożliwiający łatwe przenoszenie zestawu.
  • 📊 Miernik: Precyzyjny cyfrowy zawór regulacyjny do kontrolowania przepływu oleju.
  • 🔗 Przewód olejowy: Trwały przewód połączeniowy o długości 4 m.

Wybierając zestaw do dystrybucji oleju ASTA 3:1, inwestujesz w profesjonalne narzędzie, które zapewni wydajność i niezawodność w każdej sytuacji. Doskonałe do zastosowań w warsztatach, serwisach oraz w przemyśle.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie