ASTA Lampa akumulatorowa LED COB 600LM z magnesem
Symbol:
A-GAL40
Odkryj ASTA Lampę Akumulatorową LED COB 600LM z Magnesem - idealne oświetlenie dla Twojego warsztatu. Wyposażona w funkcję latarki, magnes i haczyk do zawieszania, zapewnia wszechstronne oświetlenie w każdej sytuacji.
151.00
od 300 zł do 20 000 zł
Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
Cena przesyłki | 10 |
Dostępność | Mała ilość 1 szt. |
Waga | 0.3 kg |
Kod kreskowy | |
EAN | 5905178772894 |
Zamówienie tel: +48 789134073
Zostaw telefon |
ASTA Lampa Akumulatorowa LED COB 600LM to niezastąpione narzędzie w każdym warsztacie czy garażu. Oto jej kluczowe cechy:
- Biała dioda LED COB o mocy do 600 lumenów, zapewniająca jasne oświetlenie wokół.
- Latarka o mocy do 200 lumenów, idealna do precyzyjnego oświetlenia.
- Wielopozycyjna podpórka 180°, umożliwiająca dopasowanie kąta oświetlenia do Twoich potrzeb.
- Obudowa z tworzywa ABS z gumowym wykończeniem, gwarantująca trwałość i odporność na uszkodzenia.
- Zasilanie z dowolnego portu USB, co sprawia, że jest łatwa w użyciu i ładowaniu.
- W zestawie przewód z końcówką typu USB-C, zapewniający szybkie ładowanie.
- Magnetyczna podstawa i haczyk do zawieszania, umożliwiające przymocowanie lampy w różnych miejscach.
Oto kilka parametrów, które warto znać:
Źródło światła | LED COB/SMD |
Akumulator | 3,7V 4000 mAh |
Strumień świetlny | 200LM/600LM/200LM (latarka) |
Tryby świecenia | Low-High-Flashlight-Off |
Czas świecenia | 12h/3h/9h (latarka) |
Czas ładowania | 3h |
Zasilacz | 5V 1A (brak w zestawie) |
Klasa wodoodporności | IPX6 |
Kolor obudowy | czarno-szary/niebieski |
Wymiary | 185x50x32,2 mm |
Masa | 245g |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci