ASTA Nasadki torx udarowe 1/2" 26szt.
Rata 0% już od: / mc
Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
Cena przesyłki | 0 |
Dostępność | Mała ilość 2 szt. |
Waga | 2 kg |
ASTA SATRA | |
Kod kreskowy | 5903802804539 |
EAN | 5903802804539 |
Zamówienie tel: +48 789134073
Zostaw telefon |
ASTA Nasadki Torx Udarowe 1/2" 26szt.
Zestaw zawiera szeroki wybór nasadek o różnych rozmiarach i typach, co pozwala na wszechstronne zastosowanie w pracach mechanicznych. Nasadki są przeznaczone do użycia z kluczami udarowymi 1/2" i są wykonane z trwałej stali chromowo-molibdenowej. Każda nasadka ma długość 75 mm i jest zaprojektowana tak, aby pasować na kołki i pierścienie zabezpieczające.
Zawartość zestawu:
Nasadki Torx:
- T20
- T25
- T30
- T40
- T45
- T50
- T55
- T60
- T70
Nasadki XZN:
- M4
- M5
- M6
- M8
- M9
- M10
- M12
- M14
- M16
Nasadki HEX:
- H5
- H6
- H8
- H10
- H12
- H14
- H17
- H19
Parametry i Cechy:
- Długość: 75 mm
- Materiał: Stal chromowo-molibdenowa
- Zabezpieczenia: Nasadki posiadają miejsce na kołek i pierścień zabezpieczający, co pomaga w trzymaniu nasadek na miejscu podczas pracy.
Ten zestaw nasadek Torx, XZN i HEX jest przydatny w różnorodnych zastosowaniach mechanicznych. Doskonale sprawdzą się w pracach samochodowych, naprawach maszyn, konserwacji i innych zadaniach wymagających różnych rodzajów nasadek do kluczy udarowych.
- Producenci