ASTA Strzykawka do odciągania oleju 500ml Odsysarka
Strzykawka do oleju 500 ml to niezawodne narzędzie do odsysania i dozowania olejów, płynów przekładniowych oraz innych cieczy. Posiada szczelną konstrukcję, która zapewnia czystą i wydajną pracę, idealna do zastosowań w warsztatach samochodowych i przy konserwacji maszyn.
od 300 zł do 20 000 zł
Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
Cena przesyłki | 10 |
Dostępność | Średnia ilość 4 szt |
Waga | 0.5 kg |
ASTA SATRA | |
Kod kreskowy | |
EAN |
Zamówienie tel: +48 789134073
Zostaw telefon |
Strzykawka do odsysania oleju 500 ml
Strzykawka do oleju to niezbędne narzędzie dla każdego profesjonalnego warsztatu samochodowego oraz do konserwacji maszyn. Dzięki swojej szczelnej konstrukcji, zapewnia czystą i wydajną pracę przy dozowaniu i odsysaniu nadmiaru płynów.
Przeznaczenie i zastosowanie
Strzykawka do oleju o pojemności 500 ml doskonale sprawdza się w warsztatach samochodowych oraz podczas konserwacji maszyn. Umożliwia łatwe i precyzyjne dozowanie oraz odsysanie nadmiaru płynów, takich jak oleje i płyny przekładniowe, co jest niezbędne przy serwisie i konserwacji sprzętu.
Kluczowe cechy i parametry
Pojemność | 500 ml |
Zastosowanie | Odsysanie olejów, płynów przekładniowych oraz innych cieczy |
Konstrukcja | Szczelna, zapewniająca czystą i wydajną pracę |
Przeznaczenie | Warsztaty samochodowe, konserwacja maszyn |
- Producenci