ASTA Lampa akumulatorowa LED COB 600LM z magnesem
ASTA przedstawia lampę akumulatorową LED COB, doskonałe narzędzie do oświetlenia warsztatu, garażu czy innego miejsca pracy, gdzie wymagane jest mocne i wszechstronne oświetlenie. Ta praktyczna lampa łączy w sobie wydajność, wygodę i solidność, zapewniając niezastąpione wsparcie w codziennych zadaniach.
Cechy:
Wysoka jasność: Lampa jest wyposażona w białą diodę LED COB o imponującej mocy do 600 lumenów, co zapewnia jasne, równomierne oświetlenie nawet w najciemniejszych miejscach. Dodatkowo, posiada funkcję latarki o mocy do 200 lumenów, co sprawia, że jest to wszechstronne narzędzie.
Wielopozycyjna podpórka: Lampę można ustawić pod różnymi kątami (do 180°) dzięki wielopozycyjnej podpórce, co umożliwia oświetlenie każdego obszaru z maksymalną wygodą.
Solidna konstrukcja: Wykonana z tworzywa ABS z gumowym wykończeniem, lampa jest trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu jest gotowa do pracy nawet w trudnych warunkach.
Łatwe zasilanie: Możliwość zasilania z dowolnego portu USB sprawia, że lampa jest wygodna i uniwersalna. W zestawie znajduje się także przewód z końcówką typu USB-C.
Magnetyczna podstawa + haczyk: Magnes na podstawie lampy pozwala na łatwe przymocowanie jej do metalowych powierzchni, zapewniając stabilność i swobodę działania. Dodatkowo, haczyk do zawieszania umożliwia wygodne umieszczenie lampy w miejscach niedostępnych dla magnesów.
ASTA Lampa akumulatorowa LED COB 600LM z magnesem to niezastąpione narzędzie dla majsterkowiczów, mechaników czy osób pracujących w warsztacie. Dzięki wysokiej jasności, solidnej konstrukcji i wielu funkcjom, ta lampa zapewnia optymalne oświetlenie i wygodę użytkowania w każdej sytuacji.
Parametr |
Wartość |
Źródło światła |
LED COB/SMD |
Akumulator |
3,7V 4000 mAh |
Strumień świetlny |
200LM/600LM/200LM (latarka) |
Tryby świecenia |
Low-High-Flashlight-Off |
Czas świecenia |
12h/3h/9h (latarka) |
Czas ładowania |
3h |
Zasilacz |
5V 1A (brak w zestawie) |
Klasa wodoodporności |
IPX6 |
Kolor obudowy |
czarno-szary/niebieski |
Wymiary |
185x50x32,2 mm |
Masa |
245g |