ASTA Lampa akumulatorowa składana LED COB 600LM z magnesem
ASTA prezentuje lampa akumulatorowa LED COB, idealna do wykorzystania w warsztacie, garażu czy w innych miejscach wymagających mocnego oświetlenia. Wyposażona w wiele przydatnych funkcji, ta lampa zapewni Ci niezastąpione wsparcie w codziennych zadaniach.
Cechy:
Wysoka jasność: Lampa wyposażona jest w białą diodę LED COB o imponującej mocy do 600 lumenów, co gwarantuje jasne i równomierne oświetlenie nawet najciemniejszych obszarów.
Funkcja latarki: Dodatkowo, lampa posiada funkcję latarki o mocy do 200 lumenów, co sprawia, że jest to wszechstronne narzędzie, które może być wykorzystywane w różnych sytuacjach.
Wielopozycyjna podpórka: Wygodna wielopozycyjna podpórka umożliwia ustawienie lampy pod różnymi kątami (do 180°), co pozwala na oświetlenie dowolnej przestrzeni z maksymalną wygodą.
Solidna konstrukcja: Obudowa z tworzywa ABS z gumowym wykończeniem zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, co sprawia, że lampa jest gotowa do pracy nawet w trudnych warunkach.
Łatwe zasilanie: Lampa może być zasilana z dowolnego portu USB, co sprawia, że jest to wygodne i uniwersalne rozwiązanie. W zestawie znajduje się również przewód z końcówką typu USB-C.
Magnetyczna podstawa + haczyk: Magnetyczna podstawa pozwala na łatwe przymocowanie lampy do metalowych powierzchni, zapewniając stabilność i swobodę działania. Dodatkowo, haczyk do zawieszania umożliwia wygodne umieszczenie lampy w miejscach niedostępnych dla magnesów.
ASTA Lampa akumulatorowa składana LED COB 600LM z magnesem to niezastąpione narzędzie dla wszystkich majsterkowiczów, mechaników, czy majsterkujących w domu. Dzięki wysokiej jasności, solidnej konstrukcji i wielu funkcjom, ta lampa zapewni Ci optymalne oświetlenie i wygodę użytkowania w każdej sytuacji.
Parametr |
Wartość |
Źródło światła |
LED COB/SMD |
Akumulator |
3,7V 4000 mAh |
Strumień świetlny |
200LM/600LM/200LM (latarka) |
Tryby świecenia |
Low-High-Flashlight-Off |
Czas świecenia |
12h/3h/9h (latarka) |
Czas ładowania |
3h |
Zasilacz |
5V 1A (brak w zestawie) |
Klasa wodoodporności |
IPX6 |
Kolor obudowy |
czarno-szary/niebieski |
Wymiary |
185x50x32,2 mm |
Masa |
245g |